Лазер чи ремувер: що краще для видалення татуажу?

Перманентний макіяж — вже не зовсім нововведення, його швидко освоїли та полюбили жінки через зручність. Справді, сходила один раз до майстра на татуаж – вранці прокидаєшся вже гарна, брови та стрілки не треба малювати. Практично та красиво – але це лише в тому випадку, якщо татуаж був виконаний майстром своєї справи. Але як бути, якщо після процедури помічаєш, що брови мають різну форму або пігмент зовсім не підходить під колір шкіри або різні стрілки? Перманентний макіяж не змити міцелярною водою, та й інший засіб для зняття макіяжу в цьому випадку буде безсилим. Існують два методи видалення татуажу: лазерний чи ремувер. Що це за процедури та наскільки вони ефективні?

Видалення татуажу лазером

При видаленні татуажу використається неодимовий лазер. Методика видалення татуажу лазером досить проста: промінь, потрапляючи на пігмент, руйнує його на дрібні частки, які потім виходять через лімфу. Спрямований промінь потрапляє на те місце, куди його направили, не торкаючись тканин та органів.

Довжина променя підбирається індивідуально, але її завжди достатньо для проникнення навіть у глибокі шари шкіри. Від впливу лазера на шкірі не залишається шрамів, пігмент руйнується повністю і жодний інший лазерний пристрій не прибирає так добре тату або перманентний макіяж. Варто зазначити, що процедуру видалення доведеться проходити кілька разів, оскільки відразу повністю зруйнувати пігмент не вдасться.

Скільки потрібно сеансів для видалення татуажу лазером

Як правило, це 1-2 процедури, що проводяться з регулярністю 1 раз на місяць. Частота залежить від кількох причин.

  • Як давно був зроблений татуаж (що раніше ви звернетеся, тим швидше пройде процес видалення).
  • Якого кольору пігмент (чорний і червоний видалити набагато легше, ніж зелений, фіолетовий та синій).

Коли не можна робити процедуру видалення

Показання до проведення лазерного видалення одне: невдалий або набридлий татуаж, а протипоказань набагато більше. Серед них такі:

  • Вагітність на будь-яких термінах та годування груддю.
  • Пухлини (неважливо, доброякісні вони чи ні).
  • Схильність шкіри до шрамоутворення (якщо така індивідуальна особливість у вас – не варто ризикувати. Замість позбавлення татуажу, ви зможете заробити іншу проблему: шрами замість брів).
  • Загострення хронічних захворювань. Сонячні ванни протягом 2 тижнів перед процедурою.

Найкращі лазери для видалення перманентного макіяжу

Перш ніж ухвалити рішення – обов’язково поцікавтеся у майстра саме про це. Правильно проведена процедура безболісна, не залишає ран. Єдиний нюанс: можуть виникнути набряки, які за добу зникають. Важливим фактором є обладнання, на якому працює майстер.

Ці апарати є найкращими і моделями, що продаються, що використовують у своїй роботі неодимовий лазер. У комплекті 3 насадки, що регулюють довжину хвиль, що використовуються для видалення тату різного кольору та карбонового пілінгу. З їх допомогою видаляються татуювання контуру губ, очей, брів, натільні татуювання, пігментні плями та виробляють карбоновий пілінг.

Фарба для татуювань та біопігменти під впливом короткоімпульсного випромінювання, руйнуються. Пігмент руйнується нано частинки, які легко виводяться з організму лімфосистемою. Ефект помітний відразу, пігмент світлішає після першої процедури, остаточно – через місяць – півтора.

Видалення татуажу ремувером


Хімічна речовина на основі магнію та оксиду цинку призначена для виведення фарби (пігменту) з епідермісу. Підходить для виведення татуажу на бровах і губах, на повіках застосовувати не рекомендується через високу ймовірність попадання складу на слизову оболонку очей.

Перед процедурою за пару тижнів варто відмовитись від алкоголю та кави, якщо у вас є схильність до висипань на шкірі або вірус герпесу – пропийте профілактичний курс протигерпесних препаратів, щоб не було побічних ефектів. Процедуру видалення довірте майстру в салоні та не проводьте самостійно. Незважаючи на легкість у застосуванні складу ця процедура вимагає навчання і практики. Перед процедурою шкіра має бути оброблена антисептиком. Якщо у вас підвищена чутливість – скажіть майстру, що потрібна місцева анестезія, адже процедура видалення проводиться так само, як і татуаж.

Скільки часу потрібно для видалення пігменту ремувером

Процедура тривала, займає 30-40 хвилин. Ремувер вводиться на ту саму глибину, що й пігмент, інакше не буде реакції. Після введення складу на шкіру потрібно нанести заспокійливий крем.

Будьте готові до того, що через пару годин на шкірі утворюється скоринка, яку не можна здирати, вона має відпасти самостійно через 7-14 днів, все індивідуально. Корочки до загоєння не можна мочити/терти, лише злегка протирати вологою серветкою. Перед виходом надвір наносити сонцезахисний крем.

В обох процедурах є свої плюси та мінуси. Лазерна – щадна, що не вимагає підготовки і після процедурного догляду, але дорога; ревумер – що вимагає додаткового догляду після процедури, травматична, але в рази дешевша. Який із них скористатися – вирішувати вам, але переваги ревумера перед лазером очевидні через швидкість дії та вигідну вартість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *