Що таке мезоролер і як ним користуватися

Зміст статті:

 1. Принцип роботи мезоролера для обличчя та тіла
 2. Види дермаролерів
 3. Проблеми, з якими допомагає боротися косметичний ролер
 4. Як користуватися мезоролером?

Косметичні ролери, дермаролери, мезоролери що це таке, запитають багато хто. По суті, це один і той самий пристрій. Воно є простим, але водночас ефективним приладом, що використовується для голкотерапії в естетичній медицині та косметології. Основним робочим органом інструменту є невеликий барабан-валик. Його поверхня вкрита тонкими голками. Правильно підібрані габарити голок, їх розташування та відстань дозволяють отримати ефект, який можна порівняти і перевершувати деякі інші процедури. Наприклад, результати від роботи мезоролера перевершують дермаобразію, хімічний пілінг, лазерне шліфування. Важливо, що ці результати не голослівні. Вони були підтверджені клінічними дослідженнями.

За рахунок чого відбуваються такі значні зміни? Відповісти це питання можна лише трохи заглибившись у принцип процесів, які відбуваються під час проходження процедур.

Принцип роботи мезоролера

Принцип роботи мезоролера для обличчя та тіла

Мезороллер підходить для всіх, хто хоче дійсно мати гарне обличчя та тіло. Проходження процедури з використанням мезоролера допомагає не просто підвищити тонус шкірного покриву. Багато в чому застосування даного пристрою виявляє і лікувальні властивості, що впливають як на оздоровлення, так і на омолодження обличчя і тіла.

Суть процедури голкопроколювання косметичним ролом полягає в тому, що при обертанні барабана на ділянці тіла мікроголки короткочасно проникають у шкіру, проколюючи її. Такі мікроскопічні проколи призводять до стимуляції шкірного покриву, що супроводжується виробленням колагену. У цьому, порівнюючи дані маніпуляції коїться з іншими процедурами, використання мезоролера забезпечує більш дбайливий догляд, залишаючи епідерміс непошкодженим. Дрібні уколи безслідно проходять через кілька годин після проведення процедури.

Види дермаролерів

Природним, при виборі мезоролера буде питання про те, що ж відрізняє різні моделі косметологічних приладів один від одного. І ці відмінності: тип, матеріал виготовлення, розмір, кількість голок, конструкція барабана, призначення. Все це слід розібрати докладніше.

Мезоролери для обличчя розміри голок можуть мати різні. І для кожної ділянки тіла підходять валики з тією чи іншою довжиною голки. Помилковою є думка, що чим довша вістря на барабані, тим ефективніша процедура.

Більшість косметологів сходяться на думці, що при домашньому використанні найбільш рекомендованими розмірами голок є:

0,3 – 0,5 мм – процедури на обличчі;
0,5 – 1,0 мм – ділянки з волосяним покривом;
0,5 – 1,5 мм – робота на тілі.


Професійні косметологи, спираючись на особисту практику, знаючи методики та принципи роботи з мезороллером, можуть використовувати щось інші розміри голок на барабанах:

0,5 – 1,0 мм – процедури на обличчі;
1,0 – 1,5 мм – ділянки з волосяним покривом;
1,0 – 2,5 мм – робота на тілі.

При виборі моделі слід зважати на особливості шкірного покриву, методики виконання маніпуляцій. А тому для виконання косметологічних процесів мезоролером без знань слід дотримуватися рекомендацій.

Крім довжини, купити мезоролери можна і з різних матеріалів виготовлення голок. Власне, виходячи з цього багато в чому визначається і ціна приладу. Для виготовлення використовується високоміцна сталь або титан. Сталеві елементи поступаються титану у довговічності, збереженні гостроти. Тому вироби з титанових вістрів дорожчі.

Мікроголки на валику косметичного ролера можуть додатково покриватися благородними металами. Зокрема це може бути золото, срібло, платина. Зовнішній тонкий шар цих матеріалів благотворно впливає на шкіру: має протимікробний ефект, не викликає подразнень або алергічних реакцій.

Різні моделі цих косметологічних пристроїв можуть відрізнятися способом застосування. Підібрати можна універсальні дерморолери або спеціалізовані прилади на сторінці. Універсальні моделі можуть використовуватись на будь-якій ділянці тіла. Вони зазвичай комплектуються барабанами на 190 – 200 голок.

Мезоролери для обличчя та, зокрема, для області губ, носогубних складок мають невеликі барабани. На валиках є 2-3 ряди голок, що забезпечує зручніше поводження з приладом під час проведення маніпуляцій.

Мезоролери для тіла, навпаки, відрізняються збільшеним діаметром валу. Такі пристрої можуть мати до 400 – 500 голок, які підвищують ефективність голкопроколювання, знижують потребу у частих маніпуляціях, прискорюють процес роботи великих ділянках.

Барабан мезоролера також може відрізнятись конструкцією. І за цим параметром пристрою поділяють на моделі з литими або збірними валиками. Литими барабанами зазвичай комплектують дермаролери невеликих діаметрів, розрахованих на 192 голки і менше.

За великих діаметрів зустрічаються пристрої зі збірними барабанами. Їхня особливість полягає в наявності спеціальної насадки з голками. Мезоролери зі змінними насадками примітні й тим, що для кожного конкретного випадку можна обійтися одним приладом, просто змінюючи аксесуар із потрібним розміром голок. Особливо це корисно для професіоналів, зайнятих косметологією.

Проблеми, з якими допомагає боротися косметичний ролер

При конструюванні цього невеликого пристрою було враховано всі особливості роботи зі шкірою. Це дозволило досягти неймовірних успіхів у галузі дерматології за короткий проміжок часу. Так, використовуючи мезоролер Ви отримуєте:

 1. Омолодження за рахунок розгладження зморшок;
 2. Усунення слідів від шрамів та рубців (постопераційні, акне, інше);
 3. Ефективне звільнення від розтяжок;
 4. Підвищення еластичності шкіри;
 5. зниження прояву пігментації;
 6. Профілактичний ефект від облисіння;
 7. Природне насичення шкіри живильними речовинами та мікроелементами;
 8. Підтягнутість обвислих ділянок шкірного покриву.

Як користуватися мезоролером?

Перед використанням мезоролера, ділянку особи, тіла слід очистити від забруднення та знежирити. Це вкрай важливо, оскільки очищення обличчя дозволить позбутися бактерій, запобігти запальним процесам. Для цього заходу можна використовувати тонік.

Наступним етапом є нанесення на оброблювану поверхню попередньої сироватки. Це може бути вітамінний комплекс, вітамін С або сироватка з гіалуроновою кислотою.

Мезоролер для особи і тіла встановлюється на оброблювану ділянку, після чого в поздовжньому напрямку від 5 до 10 разів проводиться прокатка. Потім косметичний ролер встановлюється у поперечному напрямку. Процедура знову повторюється. Для більшої ефективності обробити шкіру можна і по діагоналі.

Після завершення голкопроколювання, на оброблену ділянку наноситься вітамінна маска-коктейль, спеціальна мікс-сироватка, маска із зволожуючого рослинного колагену.

Після кожної маніпуляції, мезоролер рекомендується промити теплою водою і продезінфікувати. Для цього підійде медичний спирт, перекис водню, спеціальні засоби, що дезінфікують.

Процедуру рекомендовано повторювати через день (на ніч), доки шкіра не звикне. Після звикання (на це може знадобитися до 14-28 днів) інтенсивність використання мезоролера можна збільшити.

Команда womenexperience бажає вам вроди та здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *