Дієта для потенції – що їсти для посилення ерекції

Дієта для підвищення чоловічої потенції повинна бути багата інгредієнтами, які сприяють підтримці сексуальної активності, в т.ч. корисні жири, цинк, селен і вітамін D. Вони впливають на рівень тестостерону в організмі, який, в свою чергу, відповідає за статевий потяг і рівень привабливості.

Дієта має великий вплив на потенцію і здатність підтримувати ерекцію, але не багато чоловіків усвідомлюють це. Почасти це вина сьогоднішнього дня в тому, що воно не схвалює бути чоловіком в повному сенсі цього слова. Темп життя, забруднення навколишнього середовища, нездорове харчування, низька фізична активність сприяють виникненню багатьох розладів. Деякі з них призводять до розвитку небезпечних хвороб цивілізації, а майже всі впливають на психічне і фізичне здоров’я. Це ні в якому разі не оптимальні умови для підтримки високого рівня типово чоловічих якостей, таких як сексуальна активність.

У цій статті ми розглянемо чинники, що знижують потенцію і поліпшують її. Ви також дізнаєтеся, які інгредієнти повинні регулярно з’являтися у вашому раціоні, щоб довше підтримувати сексуальну активність. Стаття орієнтована в основному на чоловіків у віці від 19 до 59 років, хоча кожен може отримати з цього щось нове.

Що таке сексуальна потенція?

Хтивість робить чоловіка дуже сміливим, але любов завжди супроводжується залякуванням – французьке прислів’я.

За різними статистичними даними, відсутність лібідо може торкнутися до 15% чоловіків, і ці показники з кожним роком зростають. Такі люди не відчувають себе повністю задоволеними своїм сексуальним життям. Це часто призводить до розвитку поганого самопочуття або навіть депресії. Однак, якщо подивитися з іншого боку, у 70% чоловіків сама наявність депресії негативно позначається на потенції! Отже, навколишнє середовище вкрай несприятлива, але чи означає це, що ми нічого не можемо з цим вдіяти?

Є рішення, які допомагають поліпшити чоловічу потенцію. Але спочатку давайте пояснимо, як ми розуміємо потенцію?

Сексуальна потенція в сексології означає здатність тіла реагувати сексуально, вимірювану частотою сексуальних реакцій в одиницю часу (день, тиждень, місяць, рік). Тобто здатність чоловіка вступати в статевий зв’язок.

Що знижує потенцію у чоловіків?

Є змінювані фактори, за допомогою яких ми можемо впливати на рівень потенції. Обмежуючи негативний і знімаючи позитивне, можна значно поліпшити сексуальну функцію. У світлі поточних проблем такі знання на вагу золота.

Що негативно позначається на чоловічої потенції?

Тривалий стрес

Стрес необхідний. Вихід з стресових ситуацій неушкодженим може сприяти підвищенню лібідо. Однак в даний час ми набагато частіше стикаємося з тривалим стресом. У цьому випадку механізм «бий або біжи» не працює, тому що організм тривалий час піддається впливу гормонів стресу. Це, в свою чергу, вкрай негативно впливає на потенцію.

Подбайте про навколишнє середовище, в якій ви живете, про людей, якими ви себе оточуєте, і про те, як ви підходите до стресових ситуацій. Зведіть рівень стресу до мінімуму, і ви будете бачити позитивні зміни від тижня до тижня.

Оброблена їжа
Все в нашому тілі складається з цеглинок. Доступ до блокам зазвичай можливий тільки через їжу і питво. Не переймаючись про цінний їжі, ви позбавляєте себе багатьох додаткових переваг. Пам’ятайте, що недоліки не зашкодять. Однак, якщо у вас виникнуть проблеми, зверніть увагу, чи будете ви харчуватися барвисто і різноманітно. Варто подбати про те, щоб з’їдати 5 порцій овочів в день, включаючи цінні джерела жирів і корисного білка.

Вбивці потенції

Ці продукти часто входять в чоловіче меню. Щодня вживаються в їжу, вони псують чоловіче здоров’я і знижують сексуальну активність. В першу чергу вони погано впливають на серцево-судинну систему, підвищуючи рівень холестерину в крові – і чим гірше кровообіг, тим більше ризик еректильної дисфункції. Якщо ви хочете бути хорошим коханцем, вам краще обмежити їх.

Алкоголь – розширює кровоносні судини і тим самим запобігає затримці крові в кавернозних тілах статевого члена. Крім того, він шкодить печінці, яка в значній мірі відповідає за метаболізм тестостерону.
ковбаси та інші оброблені м’ясні продукти – найкраще їх є час від часу, тому що замість чистого м’яса вони часто містять МСМ (м’ясо, відокремлене механічним способом), багато транс жирів, консервантів і штучних ароматизаторів.
Сир – хороший джерело кальцію, але з високим вмістом жиру, особливо якщо вибирати найдешевші «сирноподобние» продукти. Якщо їсти щодня, це шкодить серцево-судинній системі.


Готові страви – готові піци, запіканки, лазіння, китайські супи – всі ці продукти виготовляються з найдешевших, неякісних інгредієнтів і багаті пальмовою жиром, який є самим шкідливим для здоров’я. Вони зобов’язані своїм смаком тільки штучних ароматизаторів, а не натуральним інгредієнтам. Якщо ви не хочете мати проблеми з потенцією, повністю виключіть їх зі свого раціону.

Надмірне вживання цукру

Швидка життя, фастфуд, закуски, солодкі напої. Ви звідки знаєте? Дієта, багата цукром, знижує рівень важливих гонадотропних гормонів (група гормонів, які впливають на роботу гонад, тобто яєчників і яєчок). Це викликає дисбаланс між тестостероном і естрогеном. Щоб уточнити: у чоловіків рівень тестостерону вище, у жінок – естроген, і ми не хочемо порушувати цей баланс. Отже, вживаючи продукти з високим вмістом глюкози і фруктози, ви надаєте прямий вплив на гормональний баланс. Обмежте вживання цукру і вибирайте крохмалисті продукти.

Відсутність фізичної активності
Спорт є необхідним для підтримання здоров’я у всіх його сферах. Здоров’я – це спосіб життя. Якщо ви хочете зберегти сексуальну активність в цій області, вам не вдасться заощадити. Робіть 10 000 кроків на день і займайтеся силовими тренуваннями 3-4 рази в тиждень.

Статті на тему сексуальності:

Секс в зрілому віці

Як налагодити близькість у стосунках

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *