Як налагодити близькість у стосунках

Близькість у стосунках – це вибір. Він існує, коли ви вирішуєте, щоб ваш партнер присутній у вашому житті повинен бути постійно в тісному контакті з нею. Коли близькість зникає, любов може стати охолоджуючим почуттям.

Близькість у стосунках – це стан повний позитивних почуттів, таких як ніжність, терпіння, відданість, вірність, ніжність і взаємна повага. Люди потребують близькості, як кисень, тому що вони не створені для життя на самоті. Особливо важливо плекати і перебудовувати його, коли з часом ролі шлюбу та партнерства змінюються на батьківські, а іноді партнери стають просто сусідами по кімнаті. Близькість, яка потрібна вам з народження.

Потреба в близькості проявляється з перших хвилин після народження. Відчуваючи дотик і близькість матері, новонароджені швидко розвиваються і заспокоюються, на відміну від малюків, яким цього не вистачає. У притулку ви помітите багато сумних малюків, їх розвиток йде повільно, і вони страждають психосоматичними захворюваннями, тому що їх відкинули. Коли хтось пропонує їм близькість, вони спочатку не розуміють, що відбувається, на щастя, початкове бажання обійняти їх перемагає. Якщо їм вдасться знайти будинок, де вони отримають тепло, ніжність і слова, сповнені любові – вони розквітнуть.

як налагодити відносини з чоловіком або жінкою

Інтимна близькість дорослих


Нікого не примушують жити на самоті. Людині потрібна інша людина, з якою вона зможе розділити своє життя, з ким вона буде відчувати себе в безпеці і щасливою. На початку відносин все дуже невимушено. Ви існуєте для двох і тільки один для одного. Ви підживлюєте свої почуття інтимністю і близькістю. Коли на світ з’являються діти, ви і ваш партнер плавно адаптуєте до нових ролей. Ви більше не приділяєте стільки уваги собі і своєму партнерові. Ви будуєте з ним сім’ю, діти виходять на перший план у вашому житті, тому що їм потрібна ваша турбота. Шлюбні питання відходять на другий план.

І так поступово ви починаєте вести інше життя, втрачаючи себе. Все більше і більше ви і вона забуваєте про звички, що зміцнюють партнерські відносини, про веселі та любовні ритуалы, які запалюють полум’я в очах коханої людини. Ви більше не тримаєте її за руку на прогулянці, у вас більше немає ідей як провести час наодинці один з одним, ви більше не обіймаєте її під час перегляду улюблених фільмів. Цей процес триває. І ви більше не знаєте, чи хочете ви чи не можете відновити свою стару близькість, запалити нову іскру в ваших стосунках. Якщо нічого не зміниться, можна навіть розлучитися. Однак, перш ніж це станеться, спробуйте звернутися за допомогою до сімейного терапевта. Однак, можливо, ви з часом зрозумієте, що сталося, і почнете разом працювати над відновленням відносин. Згадайте свій перший поцілунок, перший секс з партнером. Думаю, варто повернути ці емоції …

Як налагодити близькість у відносинах


Коли ви думаєте про стан вашого шлюбу після багатьох років спільного життя, ви ставите питанням, як виправити те, що зламалося. Як відновити те, що було між вами багато років назад. Як підняти розжарення в ваших відносинах і чи можливо це взагалі. Звичайно, є, але це вимагає часу і волі з обох сторін. Зрештою, щоб віддалятися один від одного, потрібні були роки, тому повернення теж вимагає часу. Почніть будувати близькість з маленьких кроків.
Призначте побачення зі своїм партнером. Знайдіть час, щоб підготуватися, подбайте про те, що ви будете носити. Знайдіть місце, де можна повечеряти. Або, як раніше, зробити спонтанний вибір. Якщо не хочеш виходити на вулицю, приготуй що-небудь смачненьке вдома. Тільки ніяких напівфабрикатів або піци на замовлення! Чому б не спробувати приготувати спагетті, які ви так часто пробували після сексу? Подумайте про вихідних тільки для вас двох або про спільну еротики зі смаком, якої ви були так схвильовані кілька років тому. Ви побачите, що з’являться нові емоції, а може бути, повернуться старі? Неважливо, що ви робите разом. Важливо дати собі можливість поговорити і дізнатися, що нового у ваших стосунках. Навіть секс в 40, 50 або 60 років може бути більш захоплюючим, ніж секс в 20!

Поцілунки


Коли ви цілуєтеся, ваше тіло виробляє дофамін. Цей гормон робить людину щасливою. Він також посилає сигнал кровоносних судинах розширюватися, а серцю – прискорюватися. Ви пам’ятаєте свої пристрасні поцілунки на початку відносин? Так чому б не повторити це? Зрештою, коли ваші губи стикаються, це створює інтимний зв’язок. Отже, після довгого робочого дня візьміть свого партнера на руки, прошепоти «Я нудьгував по тобі» і пристрасно поцілуйте її.

Тактильність


Одна з кращих речей в поверненні додому з офісу – це загальний душ. Уявіть, що ви намалювати губку, наносите піну їй на шию, груди … і тепла вода окроплює вас обох. Це збуджує і може закінчитися сексом, а може і не закінчитися. Йдеться про сам моменті близькості, інтимні моменти, в яких ви заново відкриваєте своє тіло.

Секс-гаджети


Якщо вам подобаються такі іграшки і ваш партнер не проти – експериментуйте. Однак варто пам’ятати, що гаджети для дорослих створені не для заміни партнера. Їм просто потрібно додати життя в любовну гру. Вони дозволяють дізнатися, як ваше тіло реагує на візуальну стимуляцію, вібрацію, структуру матеріалу, запахи і смаки.

Це всього лише кілька прикладів того, як відновити близькість і відносини між жінкою і чоловіком. Без близькості в шлюбі і турботи про свої зв’язки ви не зможете насолоджуватися життям, і ваш шлюб може потерпіти невдачу.

Розвивайте ваші відносини з допомогою сексуального інтелекту, команда womenexperience завжди готує для вас корисні матеріали та турбується за вас і ваші відносини.

Будьте коханими та щасливими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *