Секс в зрілому віці

Вам більше 40 – скоро світ сексу для вас закриється? Немає нічого більш поганого! Ось чого ви можете очікувати від свого сексуального життя з віком. Секс в 40, 50 або 60 років може бути навіть більш захоплюючим, ніж секс в 20! Наші фахівці сексологи які працюють в команді womenexperience підготували для вас статтю.

Секс в зрілому віці


Коли ваша голова посивіє і ваш прес з шести кубиків трохи пом’якшиться, перехожі – тобто підлітки – вирішать, що у вас, ймовірно лібідо було тільки в минулому, рибалка давно пішла на спад. На щастя, це неправда. Як то кажуть, на старій скрипці ще можна добре грати – але справа не тільки в інструменті, а й в навичках.

Перш ніж я втрачуся в неточних аналогіях, давайте перейдемо до справи. Ось чого ви можете очікувати від свого сексуального життя в найближчі десятиліття.

Секс після 40


Раніше говорили, що «життя починається в 40», щоб ми не відчували себе зламаними. Хоча досягнення «великої четвірки» не обов’язково має бути моментом відродження, який обіцяє вам вся мудрість магнітів на холодильник, це не означає, що цей бум 40-х не може трапитися з вами.

Йдеться про пошук відповідного моменту. Після 40 ви (нарешті!) Дійсно виросли, у вас є певні справи, місця, які потрібно відвідати, і люди, з якими можна зустрітися. Ви виплачуєте кредит, продовжуєте працювати, звертаєте увагу на те, що їсте (я сподіваюся) – все це абсолютно несексуально.

Дуже ймовірно, що ваш партнер так само виснажений, як і ви, і відчуває себе таким же романтичним, як ваша вчорашня китайська вечеря.

Головна проблема сексу – нудні вихідні


Звичайно, ви можете піти в будь-якому віці, але якщо вам дійсно є від чого бігти – будь то щурячі перегони або ваші улюблені діти – це стає ще більш захоплюючим. У вас є можливість поглянути на себе з нової точки зору, знову пізнати один одного.

Діти можуть дуже ефективно вбивати пристрасть. Якщо всі ваші розмови тільки про них, і ви займаєтеся сексом рідко і тихо, щоб вони не чули, тоді все стає нудно. Тому без них треба кудись їхати. Для того, щоб нарешті добре зайнятися сексом.

Більше ніяких «швидше, давай зробимо це, поки вони сплять». Замість цього довгі розслаблюючі ванни разом, багато уваги і оральний секс, який насправді до чогось призводить.

Займаючись сексом в свої сорок, ви заново відкриваєте для себе свою чуттєвість, стаєте безкорисливим коханцем і насолоджуєтеся задоволенням, яке приносите один одному. Поставтеся до цього серйозно.

Пристрасть не закінчиться, коли ви повернетесь додому після вихідних. Така подорож дійсно дозволить вам заново відкрити себе себе і продовжити ці відкриття пізніше.

Секс після 50


Дослідження показали, що секс в 50 років – це не тільки розвага, а й спосіб відновити сили. У сексуально активних людей в цьому віці більший словниковий запас і кращий зір.

Не потрібно боятися синдрому порожнього гнізда – насолоджуйтеся ім. Займайтеся коханням у всіх можливих кімнатах. Якщо ви були парою вже довгий час і стурбовані тим, що потрапляєте в рутину, найкращий час для експериментів – ви все ще досить здорові і володієте сміливістю, яка приходить тільки після п’ятдесятирічного життя в цьому світі.

Пристрасть дійсно може розквітнути після того, як діти переїдуть. Ви отримуєте час і місце, щоб поговорити про те, що вам дійсно потрібно в ліжку. Ви заново відкриваєте для себе себе. Так п’ятдесят – хороший час для публічного сексу, рольової гри або свінг-клубу? Звучить чудово! Але хіба це не схоже на те, що ви намагаєтеся зберегти початкову магію відносин? Не обов’язково. Йдеться про те, щоб бути чесним із самим собою і знайти те, що дійсно заводить вас.

Однак варто пам’ятати, що ваш партнер може страждати від зниження лібідо, тому переконайтеся, що ви ладите, перш ніж починати серйозно експериментувати.

Мій 57 друг Едуард, розведений, вперше зайнявся сексом втрьох у віці 53 років. Він зізнався мені, що не наважився б, коли був молодшим. Він занадто багато уваги приділяв своєму тілу і тому, чи справиться він з цим завданням. Коли йому за п’ятдесят, він прийшов до висновку, що якщо він завжди хотів спробувати це, то зараз саме час.

Якщо ви хочете спробувати, є кілька правил етикету трикутника, про які слід пам’ятати: ні за яких обставин ви і інший хлопець не пробиваєте п’ятницю в процесі – це жахливо вульгарно. Також уникайте паніки, якщо доторкнетеся до його члена – від цього ніхто не помре. І якщо ви хочете бути втрьох з двома жінками, не просто ляжте на спину, як колода – подбайте про них!

Секс після 60


Давайте будемо чесними, в свої шістдесят ви будете почувати себе так само, як і в попередні десятиліття. Можливо, тільки біль в колінах посилиться, а невдоволення собою коли виглядаєш вранці в дзеркало після хорошої вечірки, стане голосніше.

Ваш рівень тестостерону падає з тих пір, як вам виповнилося тридцять – да, серйозно – так що ви можете виявити, що спите гірше і насправді не хочете займатися сексом. Еректильна дисфункція – серйозна проблема: їй страждають 17 відсотків чоловіків у віці від 60. Якщо ви з жінкою вашого віку, у неї теж можуть бути проблеми з лібідо і сексом. Що ж, все це звучить досить огидно, чи не так? Не хвилюйтеся, все буде добре.

Настає пенсія, а разом з нею – багато часу. Ви знаєте, чим можна пожертвувати. Садівництво – це здорово, але займатися сексом дешевше, веселіше і не бруднити руки. Секс в шістдесят – приносити задоволення і він може бути не схожий на секс літніх людей. Може виявитися, що займатися любов’ю як і раніше у вас не вийде – таблетки і препарати для ерекції підійдуть далеко не всім – але це ще не кінець. Гаджети можуть зробити революцію в вашої спальні – вони призначені не тільки для мастурбації. Ви також залишаєтеся з оральним сексом, і старий добрий масаж дійсно підніме ваше лібідо.

Знайдіть те, що вас порушить, як і те, що було старим і добре відомим в минулому. Розвивайте сексуальний інтелект, вживайте менше алкоголю, ніяких сигарет і багато фізичних вправ допоможуть – ця свята трійця допоможе вам впоратися з втратою енергії – а регулярний секс може змусити вас знову відчути себе молодим, незалежно від цифр в доказі. Просто тримайте своїх онуків подалі від «особливого ящика», якщо не хочете відповідати на незручні питання, коли вони вриваються в вітальню, розмахуючи великим фіолетовим фалоімітатором.

Наша команда бажае вам сексуального здоровья , розуміння один одного та міцних відносин!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *