Флай йога виведе ваші тренування на новий рівень

Останні тенеденциї фітнесу дивують нас першокласними фото , де фотографії жінок у чудових позах йоги не піддаються гравітації. Але вам не потрібно бути акробатом щоб здійснити ці неймовірні трюки. Вам потрібно спробувати сеанси повітрянної йоги.

Заняття дійсно почали набирати популярність у формі флай йоги кілька років тому з тих пір вони розгалужилися, включаючи гібриди, і почали залучати новачків та відданих йогів.

Суть: сідаете в шовковистий гамак, схожий на слінг, який драпірується зі стелі і підтримує вашу повну масу тіла. Ви будете маневрувати тканиною, щоб утримувати пози (наприклад стійка на голові) або виконувати трюки (махи, сальто назад) всередині неї, або використовуватимете її так само, як і тренажер з підвіскою TRX, щоб підтримувати ноги для виконання таких вправ, як поштовх -підйоми або долоні для трицепсів. Крім того, гарні пози в шовкових гамаках роблять Instagram дуже привабливим.

Ці нестандартні тренування не є трюком: нове дослідження Американської ради з фізичних вправ (ACE) показало, що жінки, які протягом шести тижнів проходили три 50-хвилинні заняття з аеро йоги на тиждень, втратили в середньому два з половиною фунтів, 2 відсотка жиру в тілі і приблизно один дюйм від їх талії, при цьому збільшуючи їх показник придатності на колосальні 11 відсотків. Насправді повітряна йога кваліфікується як тренування середньої інтенсивності, яка іноді може переходити на енергійну територію. Заняття, більш спортивні, як AIR які включають елементи кондиціонування, пілатесу, балету та HIIT-“викликають ще більш інтенсивну фізіологічну реакцію”,-каже автор дослідження, доктор філософії Ланс Даллек, асистент професор фізичних вправ і спортивних наук Університету Західного штату Колорадо.

Ось що дійсно відрізняє повітряні тренування від обґрунтованих альтернатив. Повітряна йога – це один з нових стилів йоги, які вам потрібно спробувати.

Що потрібно для FLY Yoga (повітряної йоги) ?

 1. Ніякі навички (або взуття!) Не потрібні
  Ви можете ходити на повітрянні тренування початківцем і все ще розбиратися. Більшість студій повітряної йоги мають заняття для початківців, і пропонують «основу» для тих, хто тільки починає.
 2. Це одна з найкращих тренувань для всіх
  “Перевага рутинної роботи з місця полягає в тому, що коли ви втрачаєте точку стабільності, ви негайно починаєте залучати своє ядро, навіть не усвідомлюючи цього.
 1. Ви будите у захваті тому що відчуєте гострі відчуття
  Уявіть, наскільки весело грати в акробат протягом години. Раптом ви робите гімнастичні трюки, які зазвичай не могли б спробувати без допомоги амортизаційного гамаку. Навіть складні вправи початківуці зможуть робити завдяки спеціальному гамаку.
 2. Легше освоювати складні пози на маті
  Ви працювали над своєю підставкою для голови або підставкою для передпліч у йозі? Забудьте стусатися об стіну і подумайте про це: «Шовк огортає ваше тіло і підтримує вас у певних складних позах, таких як виворіти, даючи вам відчуття того, як має відчувати поза. Іншими словами, відвідування кількох повітряних занять також може покращити вашу підготовку на ваших звичайних заняттях йогою.
 3. Флай йога вважається кардіотренуванням
  Учасники дослідження збільшили м’язову масу і зменшили жирову масу по всьому тілу. Очікуйте побачити зміни у ваших плечах і руках. Дослідження здивували вчених на скільки цей вид тренувань зміцнює серцево судинну систему.

Команда Womenexperience завжди готує для вас корисні матеріали та турбуватися за вас і ваші відносини. Будьте коханими і щасливими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *